Η γιορτή του σχολείου μας για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου για το 2022-2023

Φωτογραφικό υλικό από τη γιορτή του σχολείου μας για τον εορτασμό της επετείου της 28ης Οκτωβρίου. Ένα μεγάλο μπράβο στους μαθητές και τις μαθήτριές μας και στους/στις εκπαιδευτικούς μας, κ. Παππά, κ. Τζίφα και κ. Γαλανόπουλο που ήταν υπεύθυνοι της διοργάνωσης. Χρόνια πολλά σε όλες και όλους!

Το τραγούδι «Ο Στρατιώτης» (Συνθέτης: Λοΐζος Μάνος / Στιχουργός: Μητροπούλου Κωστούλα) από τη χορωδία μας:

Το τραγούδι «Το Ακορντεόν» (Μουσική/Στίχοι: Λοΐζος Μάνος/Νεγρεπόντης Γιάννης) από τη χορωδία μας:

Το τραγούδι «Άμα τελειώσει ο πόλεμος» (Συνθέτης: Θεοδωράκης Μίκης, Στιχουργός: Καμπανέλλης Ιάκωβος) από τη χορωδία μας:

Απαγορεύεται αυστηρά η αναδημοσίευση φωτογραφιών – βίντεο σε οποιοδήποτε άλλο έντυπο ή ηλεκτρονικό μέσο!