Συγχαρητήρια στους μαθητές/τριές μας για την επίδοσή τους στον Διαγωνισμό Κυβερνοασφάλειας «Capture The Flag»

Ανακοινώθηκαν σήμερα 19/1/2023 τα αποτελέσματα – κατάταξη των ομάδων που συμμετείχαν στον Διαγωνισμό Κυβερνοασφάλειας «Capture The Flag». Οι 3 ομάδες του Σχολείου μας κατέλαβαν την 3η, 4η και 12η θέση σε σύνολο 328 ομάδων από Γυμνάσια και Λύκεια της χώρας μας!

Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές και στις μαθήτριές μας:

• Γιάννη Μανόλε – Μάξιμο Κερασοβίτη (3η θέση)
  • Σίμο Καρύδη – Χρήστο Κούρτη (4η θέση)
  • Μικρώνη Ευαγγελία – Λούβρου Εριφύλη (12η θέση)

Το σχετικό δελτίο τύπου του Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου:

Αξιότιμε κύριε,

το Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου του ΙΤΕ θα ήθελε να σας ευχαριστήσει θερμά που συμμετείχατε μαζί με τους μαθητές σας στον φετινό διαγωνισμό μας «Πιάσε τη σημαία» προς τιμήν της Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2023. Συνολικά συμμετείχαν 328 ομάδες στον διαγωνισμό.

Οι μαθητές σας δώσανε το καλύτερο τους εαυτό και για εμάς στο Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου βγήκαν όλοι νικητές! Σας ευχαριστούμε θερμά για την έμπρακτη υποστήριξή σας στις δράσεις μας και σας ευχόμαστε να συνεχίσετε την εξαιρετική δουλειά που κάνετε στα παιδιά μας με τον ίδιο και ακόμα περισσότερο ζήλο.

Διαγωνισμός Κυβερνοασφάλειας «Capture The Flag»

Η λίστα με τους χρόνους κατάταξης του διαγωνισμού έχει αναρτηθεί εδώ: https://saferinternet4kids.gr/sid/sid-2023/katataxh-piase-ti-simaia/